بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/02/24
  • - تعداد بازدید: 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم رونمایی از کتاب‌های زندگی‌نامه روایی نخبگان معاصر ایران برگزار می‌شود

مراسم رونمایی از کتاب‌های زندگی‌نامه روایی نخبگان معاصر ایران 27 اردیبهشت‌ماه با حضور جمعی از نخبگان، نویسندگان و دانشگاهیان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری برنامه‌های فرهنگی و با هدف الگوسازی از مفاخر بومی، برنامه رونمایی از کتاب‌های زندگی‌نامه روایی نخبگان معاصر ایران با حضور جمعی از نخبگان، نویسندگان و دانشگاهیان برگزار می‌شود.

«بهزاد» زندگی‌نامه روایی دکتر مهدی بهزاد، برگزیده جایزه علامه طباطبایی و چهره ماندگار کشور در علوم ریاضی به قلم محسن شاه‌رضایی، «شبگرد آسمان» زندگی‌نامه روایی مهندس احمد دالکی، سرآمد حوزه ستاره‌شناسی به کوشش منوچهر بایندری، «مینوچهر» زندگی‌نامه روایی دکتر منوچهر دوایی، سرآمد کشور در علوم پزشکی به نویسندگی جواد کامور بخشایش و «مسیر ملک» زندگی‌نامه روایی دکتر حسین ملک افضلی؛ چهره ماندگار کشور در نظام سلامت نوشته مرضیه نظرلو، کتاب‌هایی هستند که در این مراسم از آنها رونمایی می‌شود.

این مراسم که امکان مشاهده همزمان آن برای علاقه‎‌مندان، از  طریق کانال آپارات بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://www.aparat.com/tehranbmn/live    فراهم شده؛ سه شنبه 27 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است: بنیاد ملی نخبگان با هدف الگوسازی سرآمدان کشور و به‌منظور آشنایی مستعدان و آحاد جامعه با سیر اجتماعی و حرفه‌ای این نخبگان، چاپ و نشر زندگی‌نامه‌های ایشان را مورد حمایت قرار می‌دهد. این چهار کتاب از جمله زندگی‌نامه‌های روایی مربوط به چهره‌های شاخص علمی کشور است که با حمایت بنیاد برای بهره‌برداری عموم به چاپ رسیده است.

  • کد خبر : 158013
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید