بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/06/27 - 12:01
  • - تعداد بازدید: 274
  • - تعداد بازدیدکننده: 271
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اعلام آمادگی حداکثری دانشگاه محقق اردبیلی برای همراهی با بنیاد نخبگان

توسعۀ همکاری با دانشگاه‌های استان اردبیل به منظور توسعۀ فضای نخبگانی در دستور کار بنیاد نخبگان استان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست مشترک رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با سرپرست بنیاد نخبگان استان در خصوص همکاری‌های مشترک در محل بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این نشست، مهدی داوری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل ضمن تبیین فعالیت‌ها و رسالت‌های بنیاد ملی نخبگان در 4 محور شناسایی، توانمندسازی، اثربخشی و تکریم و الگوسازی نخبگان، تسهیلات اعطایی به دانشجویان و دانش‌آموختگان مستعد، مخترعان و اعضای هیئت علمی برگزیده را تشریح و سپس به معرفی طرح‌های هسته‌های مسئله‌محور دانشجویی (شهید احمدی روشن) و هسته‌های مسئله‌محور اعضای هیئت علمی (شهید دکتر بهشتی)، بورسیه صنعتی، توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی (شهید وزوایی)، حمایت از بازدیدهای علمی، صنعتی و فرهنگی، تسهیلات نظام وظیفه تخصصی (شهید صیاد شیرازی) و پسادکتری (شهید دکتر چمران) پرداخت.

وی توسعۀ همکاری با دانشگاه‌های استان به ویژه دانشگاه محقق اردبیلی را امری ضروری و زمینه‌ساز توسعۀ فضای نخبگانی دانست.

اسماعیل چمنی؛ رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز ضمن تأکید بر لزوم اطلاع‌رسانی بیشتر درباره طرح‌ها و تسهیلات اعطایی به دانشجویان مستعد و اساتید سرآمد، هم‌افزایی دانشگاه و بنیاد نخبگان استان را امری مؤثر در هدایت مستعدان در مسیر توسعۀ فردی و مهارت شغلی دانست.

وی در ادامه از آمادگی حداکثری این دانشگاه برای همراهی با بنیاد نخبگان استان در زمینه‌ اطلاع‌رسانی و اجرای برنامه‌های مشترک خبر داد و این امر را لازمۀ سعۀ دایره نخبگانی دانست.


 ***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 167293
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سامانه ی گفتگوی آنلاین