بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/03/03 - 11:19
  • - تعداد بازدید: 675
  • - تعداد بازدیدکننده: 641
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس سازمان بازرسی کشور:

باید از فکر و نظر نخبگان استفاده کنیم/ اهمیت نگهداشت نخبگان با ایجاد شرایط مطلوب

رئیس سازمان بازرسی کشور گفت: امروز باید تلاش کنیم تا با فراهم کردن شرایط مطلوب، از خروج نخبگان جلوگیری کرده و از فکر و نظر آنها استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ ذبیح الله خدائیان رئیس سازمان بازرسی کشور گفت: راهکار مقابله با تحریم‌ها و جنگ اقتصادی، اقتصاد مقاومتی است، اقتصادی که در شرایط تحریم، رشد و شکوفایی اقتصاد جامعه را تضمین کرده و معنای آن اقتصاد ریاضتی نیست.

خدائیان با بیان اینکه ما باید به صورت مستمر وابستگی خود را به نفت کم کنیم چرا که همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید دارند، اقتصاد نفتی اقتصاد با ثباتی نیست، افزود: از طریق تنوع بخشی به صادرات و تولیدات در سطح کشور، می‌توانیم از وابستگی به نفت رهایی پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه همه باید بدانیم که خروج از دولتی بودن اقتصاد و خروج از وابستگی به نفت، راه موفقیت کشور است، بیان کرد: امروز باید تلاش کنیم تا با فراهم کرددن شرایط مطلوب، از خروج نخبگان جلوگیری کرده و از فکر و نظر آنها استفاده کنیم.

رئیس سازمان بازرسی گفت: قانون بهبود فضای کسب و کار، قانون تسهیل صدور مجوزها، قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، قانون رفع موانع تولید و … از جمله تکالیف همه ما است که باید در راستای تحقق آن تلاش کنیم، نباید یک متقاضی سرمایه گذاری و تولید، شش ماه الی یکسال در بروکراسی اداری معطل بماند. ***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 165620
نیما داورزنی
خبرنگار

نیما داورزنی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سامانه ی گفتگوی آنلاین