بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/06/30
  • - تعداد بازدید: 1125
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری «مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران iAAA» در قالب طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان

«مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران iAAA» (در قالب طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان) در حوزه سلامت و پزشکی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران، iAAA، با هدف آشنایی و آموزش علاقه‌مندان به این فناوری و پرورش این افراد در کل کشور، در نظر دارد طی یک فرایند مشخص حضوری و غیر حضوری، آموزش ­های لازم را به علاقه­ مندان ارائه دهد و در نهایت با طرح موضوعات جدی صنعت در حوزه هوش مصنوعی، علاوه بر پیشبرد اهداف مسابقه مسائلی را در حوزه پردازش تصاویر پزشکی مانند چشم، دندان، پاتولوژی و ... رفع کند.

در سال جاری این مسائل در حوزه سلامت و پزشکی خواهد بود و تیم‌ها در پایان مسابقه، فارغ از جوایز دریافتی، می‌توانند از ظرفیت‌های جانبی فراهم شده نیز استفاده کنند.

در این مسیر بسیاری از فعالان و تصمیم­­ گیران همراه این مسابقه خواهند بود. بنیاد ملی نخبگان، شرکت AIMedic،  پارک فناوری فردا، بانک فردا، شرکت های­وب، شرکت نوروبیز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایشگاه اینوتکس، شبکه فن بازار ملی ایران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات بخشی از همراهان این مسابقه هستند.

فرایند این مسابقه 5 ماه بوده و شرکت­ کنندگان 80 ساعت آموزش تئوری و 2.5 ماه آموزش عملی مسئله محور در زمینه ­های مختلف مرتبط با حوزه مسابقه را طی می­ کنند. در ادامه نیز مطالب مرتبط با ابزارهای کسب و کار را در وبینارها و سمینارهای مشخص شده، آموخته و با چالش‌های روز بیشتر آشنا خواهند شد.

در این مسابقه به افراد فرصت داده می­ شود تا به صورت عملی با نیازهای واقعی حوزه هوش مصنوعی آشنا شده و به سمت ارائه راهکار برای این نیاز­ها حرکت کنند. ارزیابی این افراد علاوه بر بررسی فعالیت­های مختلف و آزمون­ های مورد نیاز و نظر منتور مربوطه در طی دوره، وارد مرحله داوری شده و هر تیم/فرد بر اساس شاخص ­های مختلف امتیاز مشخصی دریافت می­ کند.

از دیگر مزایای این مسابقه، کسب امتیاز فعالیت نخبگانی برای سه تیم برتر در قالب طرح شهید بابایی و امکان استخدام در شرکت­های بزرگ فعال در این حوزه است به طوری که افراد پس از طی کردن فرایند آموزش، بر اساس آموزش ­ها و توانمندی فردی برای استخدام در شرکت ­ها آماده می ­شوند.

افراد علاقمند به شرکت در این مسابقه برای دریافت اطلاعات بیشتر می­ توانند به وبگاه مسابقه، به آدرسWWW.IAAA.AI  مراجعه کنند.

  • کد خبر : 161272
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید