بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/03/03 - 11:20
  • - تعداد بازدید: 556
  • - تعداد بازدیدکننده: 529
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری:

بنیاد برای ایجاد بستر اثرگذاری نخبگان اهتمام جدی دارد/ ایجاد هیئت اندیشه‌ورز اقتصادی با همکاری استانداری

یعقوب طادی گفت: این بنیاد در کنار وظایف ذاتی خود، اهتمام جدی دارد که بستر لازم را برای فعالیت و اثرگذاری نخبگان آماده کند تا کشور شاهد رشد و توسعۀ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست ایجاد و توسعۀ همکاری بین‌دستگاهی با هدف حمایت حداکثری از جامعۀ نخبگان بومی، با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد.

در این نشست، محمدکاظم منزوی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با اشاره به نقش مهم نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه و پیشرفت استان، بر لزوم هم‌افزایی با بنیاد نخبگان استان تأکید کرد و گفت: این بنیاد نقش مهمی در جذب ایده‌های فناورانه و خلاقانه دارد و می‌تواند با هدایت ایده‌های ناب و فناورانۀ جامعه نخبگانی به مراکز رشد و پارک علم و فناوری، زمینه‌ساز شکوفایی استعدادهای استان باشد.

یعقوب طادی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان نیز اظهار داشت: این بنیاد در کنار وظایف ذاتی خود، اهتمام جدی دارد که بستر لازم را برای فعالیت و اثرگذاری نخبگان آماده کند تا کشور شاهد رشد و توسعۀ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان باشد.

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این بنیاد، بر لزوم هم‌افزایی بین‌دستگاهی با استانداری تأکید و تصریح کرد: طرح‌های متنوعی مانند طرح توسعه هسته‌های مسئله‌محور، طرح توسعه رویدادهای رقابتی و طرح توسعه هسته‌های مسئله‌محور اساتید، در بنیاد نخبگان استان در حال اجراست که با حمایت و همکاری بیشتر و هدفمند دستگاه‌های مختلف، خروجی این طرح‌ها می‌تواند نقش بزرگی در بهبود شاخص‌های کیفی استان در همۀ زمینه‌ها داشته باشد.

وی در پایان با تأکید بر اهمیت ایجاد هیئت‌های اندیشه‌ورز، ایجاد هیئت اندیشه‌ورز اقتصادی با همکاری استانداری را اقدامی مثبت و اثرگذار توصیف کرد.

 ***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 165617
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید