بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/09/02
  • - تعداد بازدید: 429
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تسهیل و افزایش بازدهی فرآیند جذب سرمایه انسانی در هشتمین نمایشگاه کار «صدف»

هشتمین نمایشگاه کار صدف با هدف ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور 27 تا 29 آذرماه سال 1401 برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ هشتمین نمایشگاه کار صدف با استفاده از تجربه موفق دوره‌های گذشته، به صورت  حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. دانشگاه علم و صنعت میزبان بخش حضوری نمایشگاه و پذیرای شرکت‌ها و کارجویان است.

«کمک به ارتقای برند کارفرمایی»، «تسهیل و افزایش بازدهی فرآیند جذب سرمایه انسانی»، «انجام تبلیغات گسترده از طریق کانال‌های ارتباطی مختلف»، «امکان جذب دانشجویان و دانش‌آموختگان مستعد و متخصص از دانشگاه های برتر»، «تبلیغات گسترده در سطح دانشگاه‌های برتر تهران به ویژه دانشگاه علم و صنعت»، «امکان گفتگو و مصاحبه حضوری با کارجویان در غرفه‌های نمایشگاه» و «امکان ویژه‌سازی غرفه شرکت‌ها» از جمله مزایایی است که برای مشارکت‌کنندگان در این رویداد وجود دارد.

برگزاری هفت دوره برگزاری نمایشگاه کار صدف منجر به مشارکت 650 شرکت شد و بیش از 3 هزار و 500 فرصت شغلی برای افراد جویای کار فراهم کرد. استخدام  750 نفر در شرکت‌های دانش‌بنیان‌، فناور، استارتاپ‌ها و شرکت‌های صنعتی نیز دستاورد مهم این رویداد محسوب می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://techpark.ir/ مراجعه کنند و تا 20 آذرماه سال جاری برای ثبت‌نام فرصت دارند.


***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

  • کد خبر : 162255
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید