بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/07/12 - 07:40
  • - تعداد بازدید: 2981
  • - تعداد بازدیدکننده: 2775
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
باز نشر/

تمدید فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت جذب استعدادهای‌برتر در شرکت‌های دانش‌بنیان

فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت جذب استعدادهای‌برتر در شرکت‌های دانش‌بنیان تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، با هدف بهره‌مندی شرکت­‌های دانش‌بنیان از ظرفیت استعداد­های برتر اولین دوره جذب استعداد­های برتر در بخش خصوصی با همکاری بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می ‌شود.

در این طرح پس از احصا موقعیت‌­های شغلی شرکت­های دانش بنیان، بنیاد ملی نخبگان مستعدان مورد تایید را به منظور جذب در حوزه‌­های مرتبط با نیاز­های شغلی احصا شده معرفی می­‌کند.

 نکات شرکت در فراخوان

  1. مدت زمان فراخوان تا تاریخ 15 مهرماه 1402 تمدید شده و شرکت­ ها در این بازه زمانی فرصت دارند تا اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنند.

  2. اطلاعات ثبت شده توسط شرکت ­ها پس از بررسی و تأیید، در اختیار برگزیدگان بنیاد قرار خواهد گرفت. لذا پیشنهاد می ­شود موارد درخواستی سامانه را به صورت کامل تکمیل کنند.

  3. پس از اتمام مهلت فراخوان، بنیاد با بررسی و ارسال موقعیت­ های شغلی احصا شده برای برگزیدگان، سرمایه ­های انسانی متناسب با نیاز­ شرکت­ها را به ایشان معرفی خواهد کرد.

  4. این فراخوان مختص به ثبت موقعیت­ های شغلی شرکت­ها است. فراخوان­ مربوط به شناسایی متقاضیان برای جذب از طریق سامانه بنیاد اطلاع رسانی می ­شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص فراخوان، ابتدا «پرسش­های متداول بخش خصوصی» را مطالعه کرده و در صورت عدم رفع پرسش می­توانید با شماره  91008100 - 021 مرکز پاسخگویی شرکت­های دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان تماس حاصل فرمائید.

جهت شرکت در فراخوان لازم است با مراجعه به قسمت «ثبت اطلاعات شرکت»، اطلاعات و  موقعیت­های شغلی مورد نیاز شرکت را  ثبت و ارسال کنید.***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس 
bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا
کلیک کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 167322
نیما داورزنی
خبرنگار

نیما داورزنی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سامانه ی گفتگوی آنلاین