بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/09/01 - 12:26
  • - تعداد بازدید: 361
  • - تعداد بازدیدکننده: 360
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در یک ویژه برنامه/

زوایای پیدا و پنهان تحصیل در خارج از کشور تبیین شد/ آشنایی دانش‌آموزان مستعد با مسیر نخبگی

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین گفت: به منظور افزایش حس دلبستگی به میهن و ارتقاء حس خودباوری استعدادهای تحصیلی، برگزاری برنامه‌های بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی و همچنین شرکت‌ها و صنایع بزرگ استان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری برنامه‌های نخبگانی، ویژه برنامه عصرانه با حضور جمعی از دانش‌آموزان دبیرستان پسرانه استعداد درخشان قزوین برگزار شد.

علی رجب‌پور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین با اشاره به اهداف برگزاری این برنامه، هدایت تحصیلی دانش‌آموزان را از مهمترین رویکردهای این برنامه دانست و گفت: آشنایی دانش‌آموزان مستعد با مسیر نخبگی و همچنین معرفی چهره‌های سرآمد و نخبه استان قزوین به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌های کشور، از دیگر محورهای این برنامه است.

وی رفع ابهامات مستعدان برتر در خصوص ابعاد مختلف ادامه تحصیل در خارج از کشور را از دیگر اهداف برنامه عصرانه دانست و افزود: در این برنامه تلاش شد همه زوایای پیدا و پنهان ادامه تحصیل در خارج از کشور تبیین شود.

رجب‌پور تصریح کرد: به منظور افزایش حس دلبستگی به میهن و ارتقاء حس خودباوری استعدادهای تحصیلی، برگزاری برنامه‌های بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی و همچنین شرکت‌ها و صنایع بزرگ استان در دستورکار قرار دارد.

لازم به ذکر است، این برنامه با شرکت دانش‌آموزان سه رشته‌ ریاضی‌وفیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در پایه دهم مدرسه استعدادهای درخشان شهیدبابایی قزوین برگزار شد.


***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 162236
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید