بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/06/28 - 11:20
  • - تعداد بازدید: 324
  • - تعداد بازدیدکننده: 321
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حمایت بنیاد ملی نخبگان/

سهم کانون‌های مردمی در فعالیت نهادهای نخبه‌پرور افزایش می‎یاید

بنیاد ملی نخبگان به‌ منظور افزایش سهم و نقش کانون‌های مردمی (به‌مثابه حلقه‌های میانی مورد تأکید رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی) در تأسیس و فعالیت نهادهای توانمندساز و نخبه‌پرور، از توسعۀ کانون‌های مردمی شناسایی و هدایت مستعدان پشتیبانی می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، به‌منظور تحقق مأموریت و نیل به اهداف «طرح شناسایی و هدایت استعدادهای برتر (شهاب)» و در اجرای سیاست اجرایی طرح شهاب در محور «هدایت» دورۀ متوسطه مبنی بر «ارتقاء کیفیت تحصیل رسمی، غنی‌سازی در حوزه‌های استعدادی و پرورش مهارت‌های پایۀ اثرگذاری نخبگانی (خلاقیت، حل مسئله، رهبری و همدلی اجتماعی)»، بنیاد ملی نخبگان از توسعۀ کانون‌های مردمی شناسایی و هدایت مستعدان پشتیبانی می‌کند.

اهداف تدوین و اجرای این شیوه‌نامه عبارت است از:

1. رشد و بالندگی مستعدان در مناطق مختلف (با تکیه بر مناطق محروم) و بهره‌گیری از توانمندی‌ها و قابلیت‌های آنان در تعالی و پیشرفت متوازن مناطق مختلف کشور

2. متشکل شدن دانش‌آموزان مستعد در قالب کانون‌های مردمی و هویت‌بخش فعال در عرصۀ شناسایی، هدایت و توانمندسازی مستعدان

3. افزایش سهم و نقش کانون‌های مردمی (به‌مثابه حلقه‌های میانی مورد تأکید رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی) در تأسیس و فعالیت نهادهای توانمندساز و نخبه‌پرورطرح توسعه کانون‎های مردمی شناسایی و هدایت مستعدان (کلیک کنید)


***
 ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 167323
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سامانه ی گفتگوی آنلاین