بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/09/02 - 07:27
  • - تعداد بازدید: 789
  • - تعداد بازدیدکننده: 778
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در یک نشست هم‌اندیشی مطرح شد:

ضرورت حمایت از استعدادهای تحصیلی تحت پوشش کمیته امداد

نشست جمعی از مستعدان برتر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) با رئیس بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای افزایش گسترده حمایت از اجتماعات نخبگانی، نشست جمعی از مستعدان برتر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) با رئیس بنیاد نخبگان استان البرز با هدف آشنایی با ضوابط، تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان در محل اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز برگزار شد.

محمد نبیونی؛ رئیس بنیاد نخبگان البرز بعد از معرفی مختصری از ماهیت و مأموریت بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت اجتماعات نخبگانی کشور، بیان داشت: بنیاد ملی نخبگان در قالب طرح‌های مختلف که با نام شهدای گرانقدر مزین شده‌، از جامعه نخبگانی دانشجویی، دانش‌آموخته و اعضای هیأت علمی و حوزه‌های مختلف ادبی، هنری، حوزوی و قرآنی حمایت می‌کند.

وی افزود: مستعدان برتر دانشجو یا دانش‌آموخته براساس فعالیت‌های نخبگانی خود اعم از سوابق آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، مهارتی و غیره می‌توانند از تسهیلات و حمایت‌های مختلف بنیاد ملی نخبگان که با هدف تسهیل در توانمندسازی مستعدان و بروز اثرگذاری آنان در جامعه و سطح کشور تدوین شده، بهره‌مند شوند.

نبیونی تصریح کرد: به منظور فرهنگ‌سازی و کمک به اطلاع‌رسانی حداکثری به جامعه مخاطب، به درخواست مجموعه‌های مختلف رؤسا و کارشناسان بنیادهای نخبگان استانی در قالب جلسات و نشست‌های حضور و وبیناری، مأموریت و وظایف بنیاد ملی نخبگان را تشریح می‌کنند.

در پایان این جلسه، رئیس و کارشناسان بنیاد نخبگان استان البرز به سؤالات و پرسش‌های دانشجویان پاسخ دادند.


***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید. 

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 162260
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سامانه ی گفتگوی آنلاین