بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/08/29 - 00:26
  • - تعداد بازدید: 57
  • - تعداد بازدیدکننده: 57
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت بنیاد نخبگان استان/

فعالیت اعضای هسته‌های مسئله‌محور استان زنجان ارزیابی شد/ تاکید بر لزوم حفظ و تقویت هسته‌های نخبگانی

نشست ارزیابی نهایی فعالیت اعضای هسته‌های مسئله‌محور استان در هفتمین دوره اجرای طرح شهید احمدی روشن برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست ارزیابی نهایی فعالیت اعضای هسته‌های مسئله‌محور استان در هفتمین دوره طرح هسته های مسئله محور (طرح شهید احمدی) به همت بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار و بر حفظ و تقویت هسته‌های تشکیل شده تأکید شد.

در این نشست،نتایج نهایی و دستاوردهای هسته، انتظارات و مذاکرات انجام شده با نهاد مشارکت‌کننده، تبیین معایب و مزیت‏‌های دستاوردهای هسته، نحوۀ حل چالش‏‌های اصلی کار، تحلیل دستاوردها، به عنوان محورهای اصلی و مورد انتظار در ارزیابی سه ماهۀ سوم فعالیت هسته‏‌ها درنظر گرفته شد و اساتید راهبر، گزارشی از اقدامات هسته‌ها در سه ماهه سوم طرح ارائه کردند. سپس نتایج نهایی، عملکرد و دستاوردهای هسته‌ها مورد ارزیابی داوران قرار گرفت.

لازم به ذکر است، آخرین نشست ارزیابی دوره‌ای از فعالیت هسته‏‌های مسئله‌محور استان زنجان در هفتمین دوره طرح شهید احمدی روشن با حضور رسولی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان به عنوان ناظر و مدیر اجرایی و ارزیابی، ارزیابان و نمایندگان معرفی‌شده از سوی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایۀ زنجان (به عنوان نهاد مشارکت‌کننده و حامی) و اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری استان، اساتید راهبر طرح‏‌ها و جمعی از دانشجویان عضو هسته‏‌ها در سالن شهید شهریاری سازمان مدیریت و برنامه‏‌ریزی استان زنجان برگزار شد.

***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 168340
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید