بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/06/30
  • - تعداد بازدید: 449
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل مطرح کرد:

لزوم برقراری ارتباط بین‌دستگاهی و نقش آن در بهبود خدمت‌رسانی به جامعه

رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل گفت: برقراری ارتباط بین‌دستگاهی می‌تواند بخش قابل توجهی از نیازهای درون‌سازمانی را رفع و مسیر را برای خدمت‌رسانی بهتر به جامعه فراهم کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای ایجاد و افزایش ارتباط با نهادها و مراکز علمی-پژوهشی و گسترش همکاری‌های مشترک در حوزه نخبگانی، نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل با معاون تحقیقات و پژوهشی فرماندهی انتظامی استان اردبیل در محل بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این نشست، حسین شایقی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن تقدیر از عملکرد و فعالیت معاونت تحقیقات و پژوهشی فرماندهی انتظامی استان اردبیل و کسب رتبه نخست کشوری، گفت: بنیاد نخبگان استان آماده همکاری در تمامی زمینه‌های علمی-پژوهشی و گسترش ارتباط در حوزه تحقیقات و پژوهش با این معاونت است.

وی افزود: برقراری ارتباط دو سویه می‌تواند بخش قابل توجهی از نیازهای هر دو طرف را رفع و مسیر را برای خدمت‌رسانی بهتر به جامعه فراهم کند.

سرهنگ نصرتی؛ معاون تحقیقات و پژوهشی فرماندهی انتظامی استان اردبیل نیز به برخی از اقدامات این مرکز اشاره کرد و گفت: این معاونت در حوزه پژوهش، تحقیقات و فناوری در دو سال اخیر مفتخر به کسب رتبه اول در سطح کشور گشته که این مهم نشان از توان و ظرفیت بالای این مجموعه در حوزه علمی-پژوهشی دارد.

 وی اضافه کرد: مجموعاً ۲۳۰ نفر پژوهشگر فعال در حوزه معاونت تحقیقات و پژوهشی فرماندهی انتظامی استان اردبیل شناسایی شده‌اند که در بخش‌های مختلف درون سازمانی در حال فعالیت هستند.

در پایان مقرر شد برای برقراری ارتباط نظام‌مند بین این دو مرکز، تفام‌نامه‌ همکاری منعقد و به امضای دو طرف برسد.

  • کد خبر : 161274
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید