بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/06/26 - 11:17
  • - تعداد بازدید: 635
  • - تعداد بازدیدکننده: 611
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حمایت بنیاد ملی نخبگان صورت می‌گیرد/

معرفی تیم‌های‌برتر رویداد مسئله‌محور «ره زیست» به بخش‌های مختلف صنعت

با حمایت ویژه بنیاد ملی نخبگان و ستاد توسعه زیست‌فناوری برای تیم‌های برتر رویداد مساله‌محور «ره زیست» علاوه بر امتیاز نخبگی، امکان معرفی به بخش‌های مختلف صنعت در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ پنجمین دوره مسابقه ملی و مساله محور «ره زیست» به همت انجمن علمی دانشجویی بین رشته ای نانو دانشگاه خلیج فارس و باشگاه زیست فناوری و با حمایت بنیاد ملی نخبگان و ستاد توسعه زیست فناوری و پزشکی دقیق در حال برگزاری است.

مسابقه ملی «ره زیست» از مسابقات مساله‌محور طرح شهید بابابی بنیاد ملی نخبگان است که از طریق آن، تمام دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی مهندسی، علوم پزشکی و علوم پایه کل کشور می‌توانند روی پروژه‌های واقعی صنعتی کار کنند، فضای تخصصی مورد علاقه‌ خود را بیشتر بشناسند، شبکه‌ی ارتباطی خود را گسترش بدهند و در نهایت نیز نسبت به آینده‌ی کاری مورد نظر خود، دید دقیق‌تری پیدا کنند.

علاوه بر این، برای شرکت‌‌کنندگان مسابقه، کارگاه‌های آموزشی اختصاصی با محوریت مهارت‌های لازم برای ورود به صنعت و بازار کار طراحی شده و برای انجام هر پروژه نیز یک منتور کاربلد و باتجربه، همراه تیم‌ها است و آن‌ها را برای بهتر پیش بردن پروژه، همراهی می‌کند.

مسابقه به صورت مجازی و تیمی برگزار می‌شود اما امکان ثبت‌نام به هر دو صورت فردی و گروهی وجود دارد و افرادی که به صورت فردی ثبت‌نام کرده باشند نیز در حین مسابقه با یک فرآیند تیم‌سازی علمی و منحصربه‌فرد، می‌توانند تیم خود را تشکیل دهند.

در پایان مسابقه نیز با حمایت ویژه بنیاد ملی نخبگان و ستاد توسعه زیست‌فناوری، برای تیم‌های برتر، علاوه بر امتیاز نخبگی، جوایز نقدی و نیز امکان معرفی به بخش‌های مختلف صنعت در نظر گرفته شده است.

پنجمین  دوره این مسابقه از ۲۰ شهریور ماه آغاز شده و تا روز ۲۹ شهریور با برگزاری وبینارهایی برای معرفی پروژه‌ها به صورت مجازی ادامه خواهد شد.

از روز ۶ تا ۳۰ آبان ماه جاری تیم‌ها طرح‌ها و ایده‌های خود را در حضور داوران ارائه خواهند کرد و در آذرماه نیز تیم‌های برتر معرفی خواهند شد.
 ***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 167270
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سامانه ی گفتگوی آنلاین