بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/09/02 - 11:06
  • - تعداد بازدید: 579
  • - تعداد بازدیدکننده: 567
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
استاندار مازندران:

نخبگان و اندیشمندان با ایده‌پردازی و بیان راهکار به رفع دغدغه‌های استانی کمک کنند

استاندار مازندران گفت: دیدار استاندار با اقشار مردم باید به گونه باشد که وقت جلسات صرف بررسی دیدگاه‌های نخبگان شود و پژوهشگران و اندیشمندان در دیدار با مدیران ارشد استان با ایده‌پردازی و بیان راهکار به رفع دغدغه‌های کلی استان کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سیدمحمود حسینی‌پور استاندار مازندران در حاشیه دیدار با اقشار مردم در استانداری مازندران گفت: عملکرد و میزان رضایت‌مندی آحاد جامعه از مدیران دستگاه‌های اجرایی و ستادی مازندران در دیدارهای چهره به چهره و ملاقات مردم با استاندار ارزیابی و سنجیده می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری این جلسات و دیدار چهره به چهره با مردم تنها به معنای بررسی و رفع مشکلات فردی نیست، بلکه تمامی مسایل و دغدغه‌هایی که اقشار مردم در ادارات دارند ارزیابی و برای رفع این مشکلات به صورت کلی در جلسات با مدیران ارشد استان تصمیم گیری خواهد شد.

حسینی‌پور ادامه داد: شناسایی، بررسی مشکلات و نحوه برخورد کارکنان دولت در مازندران در این نشست های مردمی به خوبی بررسی خواهد شد و از این طریق ارزیابی از مدیران کل و شهرستانی دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود.

وی گفت: هنر مدیران باید حل دغدغه‌های مردم در ادارات شهرستانی باشد و میزان فراوانی حضور مردم به مرکز استان یکی از ملاک‌های ارزیابی عملکرد مدیران است.

حسینی‌پور تاکید کرد: دیدار استاندار با اقشار مردم با رفع تمامی مشکلات اداری و حل دغدغه های آنان در مناطق شهرستانی باید به گونه باشد که وقت جلسات صرف بررسی دیدگاه‌های نخبگان شود و پژوهشگران و اندیشمندان در دیدار با مدیران ارشد استان با ایده پردازی و بیان راهکار بهرفع دغدغه های کلی استان کمک کنند.***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

 

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 162257
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید