بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/08/28 - 10:28
  • - تعداد بازدید: 133
  • - تعداد بازدیدکننده: 124
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور رئیس دبیرخانه جذب بنیاد ملی نخبگان/

نشست بررسی پدیده مقاله‌محوری یا مساله‌محوری در نظام دانشگاهی کشور برگزار می‌شود

نشست بررسی پدیده مقاله‌محوری یا مساله‌محوری در نظام دانشگاهی کشور با حضور سعید خدایگان رئیس دبیرخانه جذب بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ یکصد و چهل و ششمین نشست علمی-تخصصی مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری با عنوان «نقش دانشگاه‌ها در نظام حکمرانی و توسعه کشور؛ دوگانه مقاله‌محوری یا مسأله‌محوری» برگزار می‌شود.

این نشست با حضور جامعه علمی، پژوهشی، دانشگاهی، اندیشگاهی، صاحب‌نظران، مدیـران، کارشناسان دستگاه‌های اجــرایی ملّی و استـانی و با همکاری مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری، سه‌شنبه، ۳۰ آبان‌ماه ۱۴۰۲، از ساعت ۹ تا ۱۱  برگزار می‌شود.

در این نشست محسن نجفی‌خواه؛ معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور به‌عنوان مدیر علمی نشست، محمّد حسن‌زاده؛ رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، سیّداحمد فاضل‌زاده؛ رئیس مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC) و سعید خدایگان؛ رئیس دبیرخانه جذب بنیاد ملی نخبگان به ایراد نقطه‌نظرات خود می پردازند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به تالار مجازی مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری به نشانی http://connect.mporg.ir/cdrf  در این نشست شرکت کنند.***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 168329
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید