بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/26 - 09:33
  • - تعداد بازدید: 65
  • - تعداد بازدیدکننده: 65
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اعضای هیئت اندیشه‌ورز نخبگانی اردبیل از تصفیه‌خانه‌های پساب شهر تبریز بازدید کردند

نشست هیئت اندیشه‌ورز نخبگانی «مدیریت آب و پساب فاضلاب شهری اردبیل» با هدف تشریح وضعیت شبکه تامین آب شهری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ ششمین جلسه هیئت اندیشه‌ورزی نخبگانی «مدیریت آب و پساب فاضلاب شهری اردبیل» با هدف بررسی چالش‌های اخیر استان در مواجه با بحران آب با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این نشست، مهدی داوری ضمن تاکید بر نقش اثربخشی نخبگان در حل مشکلات جامعه، ارائه راهکارهای عملیاتی در سطح استانی و ملی را از اهداف اصلی هیئت‌های اندیشه‌ورز نخبگانی برشمرد و برگزاری نشست‌های تخصصی و علمی با حضور اساتید، نخبگان، صاحب نظران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی را ضروری دانست و گفت: این نظرات عموماً بسیار ارزشمند و عملیاتی هستند.

در ادامه، راثی نظامی یکی از اعضای این هیئت اندیشه‌ورزی، گزارشی از بازدید از تصفیه‌خانه‌های پساب شهر تبریز ارائه داد و به برخی از موانع موجود در مسیر تزریق فناوری و نوآوری به این بخش اشاره و مهمترین عامل تسهیل‌کننده را هم‌افزایی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی دانست.

در بخش پایانی نیز خجسته یکی دیگر از اعضای این هیئت اندیشه‌ورزی با اشاره به مشکلات موجود در تأمین آب، وضعیت شبکه تامین آب شهری اردبیل را مورد بررسی و به برخی از چالش‌های آن اشاره کرد.***
برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید
.


 

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 171380
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

سامانه ی گفتگوی آنلاین