بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/03/31
  • - تعداد بازدید: 150
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
معاون استاندار مازندران مطرح کرد:

اهمیت استفاده از توان استانداری‌ها در اجرای آیین‌نامه‌ جذب نیروی انسانی مستعدبرتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی

معاون استاندار مازندران گفت: استانداری تمام تلاش خود را در تحقق آیین‌نامه جذب نیروی انسانی مستعدبرتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی استانی به کار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جلسه هم‌اندیشی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با رئیس بنیاد نخبگان مازندران در خصوص همکاری و اجرایی کردن تفاهم‌نامه منعقد شده میان وزارت کشور و بنیاد ملی نخبگان در سطح استانی، برگزار شد.

روح‌الله سلگی؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: استانداری تمام تلاش خود را در تحقق آیین‌نامه جذب نیروی انسانی نخبه در دستگاه‌های اجرایی استانی به کار می‌گیرد که بر همین اساس تشکیل کارگروه مشاوره نخبگان و سرآمدان در دفتر معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران به عنوان نقطه شروع در دستورکار قرار گرفته است. 

آزادبخت؛ رئیس بنیاد نخبگان استان نیز با اشاره به لزوم همکاری و هم‌افزایی بین‌دستگاهی، گفت: توجه به نخبگان و سرآمدان بهره‌گیری از آنان و همچنین تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان در استان می­ تواند زمینه رشد و تعالی استان را رقم بزند.

در پایان مقرر شد آیین‌نامه جذب نیروی انسانی نخبه و تفاهم‌نامه وزارت کشور با بنیاد ملی نخبگان در جلسه شورای اداری استان مطرح و پیگیری شود.

 

 

  • کد خبر : 159717
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید