بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/03/22 - 09:08
  • - تعداد بازدید: 46
  • - تعداد بازدیدکننده: 46
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در یک نشست هم‌اندیشی مطرح شد:

تشکیل و گسترش هیئت‌های اندیشه‌ورزی اولویت برنامه‌های نخبگانی است

رئیس بنیاد نخبگان لرستان گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های بنیاد نخبگان استان در سال جاری، تشکیل و گسترش هیئت‌های اندیشه‌ورزی است که این مهم با همکاری مسئولان و دستگاه‌های درون‌استانی در حال انجام است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور زمینه‌سازی برای اجرای بهتر برش استانی برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان، نشست هم‌اندیشی با حضور رئیس بنیاد نخبگان لرستان و جمعی از مدیران بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

در این برنامه، مسعود صادقی؛ رئیس بنیاد نخبگان لرستان به تشریح برنامه‌های انجام‌شده و پیش رو در استان پرداخت و برخی از اولویت‌های اجرایی در سال جاری را تشریح کرد.

وی ضمن اشاره به توان نخبگانی استان در حل مسائل کشور و استان، افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های بنیاد نخبگان استان در سال جاری، تشکیل و گسترش هیئت‌های اندیشه‌ورزی است که این مهم با همکاری مسئولان و دستگاه‌های درون‌استانی در حال انجام است.

تشریح طرح مسیر نخبگی، لزوم زمینه‌سازی برای تداوم فعالیت‌های نخبگانی، ضرورت استمرار برنامهها و طرح‌های بنیاد ملی نخبگان و افزایش تعامل جامعه دانشگاهی و نخبگان با بنیاد ملی نخبگان، از جمله مهمترین موضوعات مطرح‌شده در این جلسه بود.

لازم به ذکر است، در این نشست عیسی کوه‌فلاح؛ دستیار ویژه قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و محمدمهدی محمدی‌ها، مدیرکل طرح و برنامه بنیاد ملی نخبگان حضور داشتند.
***

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا
کلیک کنید.
 

 

 

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 171831
کلمات کلیدی
نیما داورزنی
خبرنگار

نیما داورزنی

سامانه ی گفتگوی آنلاین