بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/05/12 - 12:15
  • - تعداد بازدید: 961
  • - تعداد بازدیدکننده: 938
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حکم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان/

سرپرست بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد

طی حکمی از سوی ناصر باقری‌مقدم؛ قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، سرپرست بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در متن حکم باقری‌مقدم خطاب به محمد اوکاتی صادق آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی مستعدان و نخبگان عزیز در استان سیستان و بلوچستان ایجاد و تقویت همفکری و همکاری اثربخش میان نخبگان و مسئولان آن استان در حل مسائل منطقه‌ای و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان منصوب می‌نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم در امور نخبگان و در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد، با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت. توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

بدینوسیله از زحمات آقای دکتر پهلوانی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 160424
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سامانه ی گفتگوی آنلاین