بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/11/04
  • - تعداد بازدید: 108
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
رئیس بنیاد نخبگان خراسان شمالی:

مستعدان‌برتر باید ارتباط مستمر خود را با بنیادهای نخبگان استانی حفظ کنند

رئیس بنیاد نخبگان خراسان شمالی گفت: استفاده قشر دانشجو از ظرفیت‌های بنیادهای نخبگان استانی همواره می‌تواند به رشد خلاقیت و دیدگاه آنان به آینده درسی و شغلی کمک کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اطلاع‌رسانی بهتر و هدفمند به برگزیدگان طرح توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی در سال 1401، نشست مشترکی با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی، کارشناسان استانی و برگزیدگان برگزار شد.

در این جلسه، بخشی؛ رئیس بنیاد نخبگان خراسان شمالی، آمادگی کامل این بنیاد را برای تسهیل اجرای این طرح، همچنین برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های متنوع ویژه برگزیدگان اعلام کرد.

وی افزود: استفاده قشر دانشجو از ظرفیت‌های بنیادهای نخبگان استانی همواره می‌تواند به رشد خلاقیت و دیدگاه آنان به آینده درسی و شغلی کمک کند.

بخشی از برگزیدگان طرح توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان و طلاب مستعد تحصیلی خواست که ارتباط مداوم خود با بنیاد نخبگان استان را حفظ و از ظرفیت‌های این بنیاد جهت پیشرفت، خلاقیت و نوآوری استفاده کنند.

در ادامه این نشست، طرح توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان و طلاب مستعد تحصیلی و نحوه استفاده از تسهیلات آن  ارائه شد.

***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

  • کد خبر : 164127
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید