بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/02/24
  • - تعداد بازدید: 134
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس پارک علم و فناوری هرمزگان مطرح کرد:

مطالعه زندگی نخبگان یک ضرورت فرهنگی است/ لزوم تبیین نقش خلاقیت و ایده‌پردازی نخبگان در برون‌رفت از بحران‌ها

علی فتی؛ رییس پارک علم و فناوری هرمزگان در وبینار آشنایی با اصول کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری بر لزوم تبیین نقش خلاقیت و ایده‌پردازی نخبگان در برون‌رفت از بحران‌ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور آشنایی بیشتر مستعدان و دانش‌آموختگان برتر با مفاهیم کارآفرینی و هدایت آنان به سمت اشتغالزایی دانش‌بنیان، وبینار آشنایی با اصول کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری به همت بنیاد نخبگان استان هرمزگان برگزار شد.

در این وبینار که با حضور جمعی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان برگزار شد، علی فتی؛ رییس پارک علم و فناوری هرمزگان سرفصل‌های اهمیت دارایی‌ های فکری، اقتصاد نفتی، نحوه موفقیت شرکت‌‌های دانش‌بنیان جهانی و انقلاب صنعتی نسل چهارم را تشریح کرد.

 وی در ادامه با بیان لزوم الگوگیری از افراد موفق، به زندگی شهید حسین خلعتبری و ایده‌های نوآورانه و خلاقانه این شهید در زمان جنگ تحمیلی اشاره کرد و ادامه داد: مطالعه زندگی افراد خلاق که در تگناها توانسته‌اند با ایده‌پردازی خود به اثرگذاری بی‌بدیل در جامعه برسند، یک ضرورت فرهنگی است. یکی از این افراد شهید خلعتبری است که استعداد ذاتی خود را در قالب تلاش و پشتکار به ایده و خلاقیتی برای حفظ امنیت کشور تبدیل کرد.

فتی ادامه داد: این شهید بزرگوار خلبان سرهنگ نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی بود و نقش عمده‌‌ای در انهدام نیروی دریایی ارتش عراق در عملیات مروارید ایفا کرد. او به خاطر رشادت‌‌های فراوان در این عملیات به شکارچی اوزا معروف شد.

  • کد خبر : 158015
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید