بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/02/24
  • - تعداد بازدید: 122
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در آیین نکوداشت پروفسور مهرابی‌زاده مطرح شد:

نخبگان سرمایه‌ای اجتماعی و الگویی برای جوانان هستند

آیین نکوداشت پروفسور مهرابی‌زاده هنرمند با همکاری بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری برنامه‌های الگوسازی از مفاخر بومی، آیین نکوداشت م پروفسور مهرابی‌زاده هنرمند به همت دانشگاه شهید چمران اهواز و با همکاری بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار شد.

در این مراسم، علی حسین صابری؛ رییس بنیاد نخبگان استان خوزستان ضمن تجلیل از عملکرد ارزشمند و اثرگذار پروفسور مهرابی‌زاده هنرمند، اظهار داشت: این استاد سرآمد فرزند کویر و به تبع آن دارای شخصیتی بسیار محکم، استوار و پرتلاش است و کوله‌باری از تجربه و دانش در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و مدیریتی از وی یک چهره علمی ماندگار، سرمایه‌ای اجتماعی و الگویی موفق برای دانشجویان، همکاران و جامعه علمی کشور ساخته است.

وی افزود: در عرصه علم، آثار و خدمات ماندگاری از دکتر مهرابی‌زاده هنرمند به جا مانده که باید به شیوه‌ای مطلوب مورد استفاده قرار گیرد و ضروری است که در حوزه‌های مربوط به توانمندسازی و تربیت نخبگان، از نظرات و دیدگاه‌های مفاخر و سرآمدانی مانند پروفسور مهرابی‌زاده هنرمند استفاده شود.

رییس بنیاد نخبگان خوزستان در پایان از تشکیل خانه نخبگان استان خبر داد و تصریح کرد: امید است این اقدام سبب هم‌افزایی و همکاری بیشتر اندیشمندان و سرآمدان علمی خوزستان برای ارائه راهکارهایی در جهت جذب، نگهداشت و مشارکت نخبگان در پیشبرد اهداف تعیین‌شده باشد.

  • کد خبر : 158020
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید