بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/26 - 09:05
  • - تعداد بازدید: 130
  • - تعداد بازدیدکننده: 123
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست بنیاد نخبگان گلستان خبر داد:

گلستان میزبان نخستین گفتاورد ملی بنیاد نخبگان در پهنه خزر

نخستین گفتاورد ملی بنیاد نخبگان در هشت پهنه کشور برگزار می‌شود، میزبانی این رویداد در پهنه خزر با گلستان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، عماد آیدانی سرپرست بنیاد نخبگان گلستان از برگزاری گفتاورد ملی نخبگان در پهنه خزر به میزبانی گلستان خبر داد و گفت: نخستین رویداد گفتاورد ملی نخبگان برای ایجاد اتصال منسجم و موثر میان نخبگان، حاکمیت و مدیران اجرایی و مردم در فضایی چهار مرحله‌ای طراحی و در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این رویداد از روز گذشته در گلستان آغاز شده است، ادامه داد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت بنیاد ملی نخبگان به آدرس www.bmn.ir ثبت‌نام کنند.

سرپرست بنیاد نخبگان گلستان تاکید کرد: در گذشته افراد برای معرفی به عنوان یک فرد نخبه اقدام به خوداظهاری می‌کردند اما بنیاد ملی نخبگان در برنامه‌ریزی جدید به دنبال اثرگذاری نخبگان در جامعه است و یکی از بهترین راه‌ها برای شناسایی فعال نخبگان و استفاده از آنها برای گره‌گشایی از مشکلات جامعه برگزاری رویدادهایی همچون گفتاورد نخبگانی است.

آیدانی، این گفتاورد ملی را بستری برای ارائه چرخش‌های تحول‌آفرین در حوزه‌های مختلف برشمرد و توضیح داد: بنیاد نخبگان در این گفتاورد به پنج مساله اساسی مالی و پولی، منابع طبیعی، امنیت غذایی، نظام سلامت و حکمرانی و سیاست‌گذار می‌پردازد تا نخبگان ایده‌ها و راهکارهای خود را برای حل مشکلات موجود در این حوزه‌ها ارائه کنند.

گلستان میزبان نخستین گفتاورد ملی نخبگان

وی با تاکید بر اینکه برگزیدگان هر مرحله از حمایت‌های ویژه بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهند شد، گفت: متقاضیان تا ۲۸ خرداد ماه امسال برای ارسال آثار مهلت دارند.

 نخستین گفتاورد ملی بنیاد نخبگان در هشت پهنه کشور برگزار می‌شود که در پهنه خزر، میزبانی آن با گلستان است.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 171374
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

سامانه ی گفتگوی آنلاین