بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوی بنیاد ملی نخبگان بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
 
   هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی این بنیاد صادر شده باشد.
 
هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاری به منظور تبلیغات در وب‌سایت وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات بنیاد ملی نخبگان یا دستگاه‌‌های بالادست یا زیرمجموعه و وابسته به آن استفاده شده‌اند.
 
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های بنیاد ملی نخبگان وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما، محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.
 
ممکن است شرایط استفاده از وب‌سایت و محتوای آن در زمان‌‌های نامشخص تغییر یابد. بنابراین پیش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سایت، مجدد به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده را بازخوانی کنید.
 
خواهشمند است  موارد بالا را رعایت نمائید. همچنین یادآور می‌شویم با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

سامانه ی گفتگوی آنلاین