بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/03/22 - 09:39
  • - تعداد بازدید: 63
  • - تعداد بازدیدکننده: 56
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس بنیاد نخبگان البرز:

نخبگان از طریق رویداد گفتاورد ملی نخبگان حرف خود را به بدنه حکمرانی بزنند

رئیس بنیاد نخبگان استان البرز گفت: همه کسانی که ایده و حرفی برای گفتن دارند، می‌توانند از طریق رویداد گفتاورد حرف خود را به بدنه حکمرانی بزنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ محمد نبیونی در افتتاحیه رویداد ملی گفتاورد نخبگان(پهنه دماوند) که در سالن میلاد کرج برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این رویداد برقراری اتصال مشخص و شفاف بین نخبگان و حاکمیت است.

وی ادامه داد: همه کسانی که ایده و حرفی برای گفتن دارند، می‌توانند از طریق این رویداد حرف خود را به بدنه حکمرانی بزنند.

وی افزود: این امکان فراهم شده که تمام صاحبان ایده در پهنه دماوند(تهران و البرز) در این رویداد ملی شرکت کنند.

نبیونی اظهار کرد: این گفتاورد در پنج محور امنیت غذایی، سیاست گذاری و حکمرانی، منابع طبیعی، مسائل ارزی و مالی و حوزه سلامت برگزار شده که زمینه ساز همکاری و تعامل بین نخبگان، مردم و مدیران کشور خواهد بود.

این مسئول تصریح کرد: در قالب فراخوان اولیه از ۲۲ اردیبهشت تا ۲۸ خرداد ماه، افراد ایده و طرح‌های خود را در پهنه‌های مختلف ارائه خواهند کرد و پس از غربالگری آنها، امکان ارائه طرح‌ها و ایده‌های برگزیده در چارچوب نمایشگاه فراهم می‌شود.

رئیس بنیاد نخبگان البرز گفت: پس از این مرحله، رقابت در مرحله نیمه نهایی آغاز می‌شود و از این طرح‌های موجود، در هر حوزه یک طرح یا ایده معرفی و بعد از آن زمینه تیم سازی و تشکیل هیات‌های اندیشه ورز فراهم می‌شود.

وی در پایان گفت: این گفتاورد زمینه ساز تحقق شعار امسال در بخش نخبگانی را فراهم می‌کند و قطعا بنیاد ملی نخبگان حمایت ویژه‌ای از ایده‌های برتر این رویداد ملی خواهد داشت.***

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا
کلیک کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 171830
نیما داورزنی
خبرنگار

نیما داورزنی

سامانه ی گفتگوی آنلاین